Kaks ja pool meest
E-R 19:05 · Kordus E-P

Üheksa Emmyga pärjatud ja kahele Kuldgloobusele kandideerinud komöödiasari räägib meestest, naistest, seksist, kohtingutest, lahutustest, üksikvanematest, ebatavalistest peredest, rahast ja kõige olulisemast – armastusest.


Alan (Jon Cryer) ja Jake on saanud Charlie maja uue omanikuga Walden Schmidtiga (Ashton Kutcher) headeks sõpradeks.

Kümnendal hooajal teeb Walden oma elu suurima otsuse – ta kosib oma tüdruksõber Zoey. Mida ta aga ei oska oodata on see, et naine petab teda teisega ja mingit pulma siit ei tule. Kuigi Alanil ja Lindseyl (Courtney Thorne-Smith) tundub kõik ülesmäge minevat, otsustab Lindsey teha lõpu nende kolmeaastasele suhtele. Alan ja Walden on murest murtud ja depressioonis, see aga tähendab uusi naisi ja seiklusi kummagi ellu. Samal ajal hakkab Jake, kes on küll sõjaväes kuid teeb oma isale ikka aeg ajalt üllatusvisiite, käima endast 17 aastat vanema naisega kellel on kolm last. Kui ta aga ühel päeval oma küpset kallimat tema tütrega petab, saab ka see suhe sule sappa. Ja siin nad jälle on: kolm vaba ja vallalist meest oma parimais aastais.
 

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2012
  • OsadesJon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
H2:E2
Naudi küüslaugupalle
Alan otsustab minevikust üle olla ja tagastab Judithile keraamilise kaelkirjaku, kuid leiab oma vanast kodust eest Judithi uue kallima.
Duo 6 EE
H2:E3
Segased suhted
Jake arvab, et näeb und, kui näeb oma kurja õpetajat Charlie köögis poolalasti. Charlie üritab temaga suhte katkestada, kuid tagajärjed on halvad mõlemale.
Duo 6 EE
H2:E4
Too ema rinnahoidja
Jake'ile meeldib Judithi uus rikas kallim, kellel on jaht ja bassein ning kes lubab poisi snorgeldama õpetada. Alanil ei jää üle muud, kui õpetada Jake autot juhtima.
Duo 6 EE
H2:E5
Halvad uudised kliinikust?
Charlie uus kallim on Sherri, kes on tõeline egoist ja Charlie naissoost vastand. Alan üritab Jake'i kasvatada kodutöid paremini tegema.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H2:E6
Tervete igemete saladus
Alan eitab oma ema kinnitust, et ta varastas lapsena poest mänguasja. Charliel tekib teooria, et äkki on Hea Alani varjus ka Paha Alan, mida hea pool püüab pidevalt alla suruda.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H9:E23
Kõrs minu sõõrikuaugus
Kõik peale Zoey on haiglast koju naasnud Alani vastu lausa uskumatult head. Kui kardioloog Alani täiesti terveks tunnistab, peab ta aga valetama, et vajab südame siirdamist, sest muidu ei kestaks erikohtlemine kaua.
Duo 5
H9:E24
Näe! Al-Qaeda! - Hooaja viimane!
Jake ja Eldridge lõpetavad keskkooli. Alan püüab poistele Waldeni kaudu tööd otsida, poisid ise aga otsustavad sõjaväkke minna.
Duo 5
H10:E2
Suur koerajurakas
Walden on pärast Zoeyst lahkuminekut kergesti ärrituv ning võtab Alani, Robini ja äripartner Billy kallal. Siis aga haub ta juba Zoeyle kättemaksuplaani suure koera näol.
Duo 5
H10:E3
Neli palli, kaks kurikat ja üks kinnas
Alan ja Lyndsey otsustavad proovida kolmekat - esimene kord Waldeniga ja teine kord Alani valitud naisega. Walden on valmis osalema, kuid Lyndsey pöörab voodis talle liigselt tähelepanu.
Duo 5
H10:E4
Sa tead, mille eest pulgakomm on
Walden tunneb ennast vanana, kui arvab, et sõber Missi lööb talle külge - kuid avastab siis, et Missi püüab teda hoopis oma emaga kokku viia. Jake saab sõjaväest nädalavahetuseks koju ja armub kohe Mississe.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H10:E5
Amsterdamis on sellel teine nimi
Alan, Lyndsey ja Walden kohtuvad väljas õhtust süües Zoey ja tema kaaslase Peteriga. Lohutuseks püüab Lyndsey viia Waldeni kokku oma sõbrannadega, kuid kõik katsed äparduvad ja Walden otsustab vallaliseks jääda.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H2:E7
Sünnis tapamaja Fontanas
Charlie ja Alan tahavad Jake'ile head eeskuju näidata ja korraldavad peo oma emale, et tähistada tema saavutusi maaklerina. Berta soovitab pidu korraldama oma õe Daisy, kelle pidu ei lähe aga kellelgi meelest väga valedel põhjustel.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H2:E8
Frankenstein ja kiimas külaelanikud
Alan läheb esimest korda kohtuma Nancyga ja tutvub seksuaalse maailmaga, millest ta enne undki ei osanud näha. Charliel on venna üle hea meel, kuid kahjuks peab tema üksinda Jake'i eest hoolitsema, kuni Alan oma fantaasiaid ellu viib.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H10:E6
Tuhkrud, rünnake!
Walden kutsub Rose'i enda juurde elama. Siis aga helistab Zoey, kes on valmis katkenud suhet lappima. Kui Walden sellest Rose'ile räägib, on sellel kurvad tagajärjed.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H10:E7
Väldi Hiina sinepit
Walden palkab näitleja oma pruuti mängima, ent armub temasse. Jake ja Missi kavatsevad rannamajas kohtuda, kuid see ei meeldi Alanile.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H2:E9
Jah, monsenjöör
Charlie kohtub taas Lisaga, kelle abielu teise mehega on vahepeal liiva jooksnud. Kuid nende võimalikku suhet on seekord segamas tita.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H2:E10
Lõhe mu kampsuni all
Charlie kirjutab teemalaulu ühele Jake'i lemmikkoomiksile, aga Jake vihkab seda laulu. Charlie kutsub Jake'i appi laulu ümber tegema. Rose kutsub Alani filmi vaatama ja üllatab teda oma intelligentsusega.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H10:E8
Mu günekoloog ütles seda
Günekoloog kutsub Lyndsey välja ja tekitab kahtlusi tema suhte osas Alaniga. Nad lähevadki lahku, kuid see lükkab käima sündmuste ahela, mis viib vastupidise tulemuseni.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H10:E9
Ma karjun, kui pissin
Alanit külastab tema seksikas eksnaine Kandi, kes on vahepeal kuulsaks telenäitlejaks saanud. Kandi sooviks jälle Alaniga koos olla, kuid Alan keeldub ja toob põhjuseks oma suhte Lyndseyga.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H2:E11
Viimane võimalus tätoveeringuid näha
Charlie peab üllatuma, kui ta flirdib baaris tüdrukuga, kes talle korvi annab. Jake leiab Charlie kohta Internetist põnevat infot - selgub, et tema kohta on avatud uus veebileht.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H2:E12
Kopsutäis Alanit
Alanile tuleb külla keskkoolisõber Jamie. Kunagi Charlie narris teda, kuid nüüd on inetust pardipojast sirgunud kena naine, kelle nimel mõlemad vennad konkureerivad.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H10:E10
Ühe munaga Johnson
Walden on tüdinud naistest, keda huvitab ainult tema varandus. Ta loob endale tutvumisportaalis Alani-laadse vaese loru profiili ja läheb odavaid riideid ostma. See viib aga kohtumiseni poemüüja Kate'iga.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H10:E11
Jõuluvana sabaauk
Ikka veel vaest Sam Wilsonit teesklev Walden veedab jõulud Kate'iga, kes soovitab tal tööle minna. Walden lähebki jõulukuuski müüma ja naudib seda täielikult. Samas tehakse talle pakkumine elektroonilise kohvri müümiseks 800 miljoni dollari eest.
Duo 5
Duo 5
H2:E13
Jäta mu hing rahule
Judith kolib ajutiselt Charlie poole, kuid Jake ja Charlie ei suuda teda üle paari päeva kannatada. Temast vabanemiseks otsib Charlie Alanile kohtingu noore seksika naisega, kuid kõik ei lähe plaanipäraselt.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H2:E14
Suur, roosa ja kookosega
Alan otsustab Evelyni oma elust kõrvale tõrjuda ja kui peagi tuleb teade, et Evelyn on haiglas, mõistavad vennad, et ema püüab seeläbi nende ellu tagasi pääseda. Algab vastastikune ületrumpamine.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H10:E12
Tere tulemast Alancresti
Kate'il on must masendus, kui ei täitu tema unistus saada moedisaineriks, ja Walden püüab teda aidata. Walden on Sam Wilsoni teesklemise pärast stressis, nii et ta ei saa magada ja tal hakkavad juuksed välja langema.
Duo 5
Duo 5
H10:E13
Võta sulg ja astu järjekorda
Kate'il on New Yorgis moeetendus ja Walden otsustab, et ta peab paljastama, kes ta tegelikult on. Selleks sõidab ta koos Alaniga New Yorki ja Alan hellitab lootust Broadway muusikali vaatama minna.
Duo 5
Duo 5
H2:E15
Nuusuta vihmavarjuletti
Charlieb kutsub vihmasel nädalavahetusel Alani ja Jake'i Las Vegasesse kaasa. Jake'i ootamatu haigushoog ähvardab plaanid nurjata, sest Judith ei luba poissi kuskile kaasa viia.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H2:E16
Puuhammastega inimliha kallal
Judith sõidab puhkama ning jätab Jake'i Alani juurde. Kuid Alan avastab siis, et talle korraldatakse maksukontroll ja ta on sunnitud poisi Charlie'le usaldama, lootuses, et too poisi kooli viib.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H10:E14
Jookse, Steven Staven! Jookse!
Lyndsey on pahane, kui Alan ei anna talle rannamaja võtit ja läheb jälle oma günekoloogiga välja. Walden on löödud pärast Kate'ist lahkuminekut ja välja ilmub Herb, kelle Judith on maha jätnud.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H10:E15
Värvi, läbista või topi täis
Jake toob koju oma 36-aastase pruudi Tammy, kes on vanglast vabanenud lastega tätoveerija. Jake räägib Waldenile, et kavatseb kohe Las Vegases Tammyga abielluda.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H2:E17
Juhhei, songaeksam
Charlie vigastab naisega ebakindlas asendis tegutsedes selga, aga ei luba kiropraktik Alanil end aidata. Haiglas avastab Charlie, et tema arst on nelja aasta eest surnud ja tema asemel on kaunis naine.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H2:E18
Maskeraad
Charlie mängib homoseksuaali, et reklaamiagentuuri geist omanik talle rohkem tööd annaks. Alan mängib kodusel koosviibimisel tema elukaaslast, aga Charlie on seal sisse võetud kaunist külalisest Pamelast, kes küll ei taha uskuda, et Charlie polegi gei.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H10:E16
Paks lendav beebi
Alan on Lyndseyle erilise valentinipäeva plaaninud. Walden saab Kate'ilt sõnumi ja loodab, et tal on veel lootust, kuid Kate tahab ainult investeeringu tagasi maksta.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H10:E17
Throgwarteni keskkooli mõistatused
Walden näeb vana videot, kus ta räägib oma elu eesmärkidest, ja satub masendusse, sest tal pole ikka naist ega lapsi. Rikaste vallaliste õhtule minnes kohtub ta Bridgetiga ja nad satuvad voodisse.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H2:E19
Keelepeks
Kohvikus kohtuvad vennad Charlie kunagise sekspartneri Sherriga. Alanile hakkab Sherri meeldima, ja Charlie üritab nad kokku viia. Kuid mõte Charlie ja Sherri kunagisest suhtest jääb Alanit segama.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H2:E20
Olen alati pügatud ahvi tahtnud
Evelyn hurjutab Charliet, et poeg talle ei helista. Judith nõuab Alanilt raha Jake'ile ostetud kallite tossude eest. Selle asemel, et naiste peale pahandada, pööravad Charlie ja Alan omavahel tülli ja vajavad Rose'i abi sellest ülesaamiseks.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H10:E18
9:04 Pembertonist
Alan tekitab kogemata köögis tulekahju ja pöörab Waldeniga nii tõsiselt tülli, et peab välja kolima. Ka Lyndsey ei taha Alanit enda juurde, sest Alan keeldub arveid maksmast.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H10:E19
Pommuudis - keegi varastas lusika
Walden rebestab kubet ja kui Herb ta üle vaatab, küsib ta ka nõu, kuidas Bridgetist üle saada. Peagi on nad tagasi kahe ravimifirma tibiga ja pidutsevad verandal. Kuid Herbil jääb üks pidu teisele järgnema...
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H2:E21
Kaastundlik kube, millel nutta
Evelyn avastab, et tema teine abikaasa Harry on surnud. Veelgi rohkem pahandab teda see, kui ta kuuleb, et Alan on Harryga kõik aastad sidet pidanud. Poistele on aga uudiseks, et mitte Evelyn ei jätnud Harryt, vaid Harry Evelyni noorema naise pärast.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H2:E22
See vana kubu on mu ema
Evelyn annab Alanile laenu uue Porsche ostmiseks, aga Charlie arust on see hinge müümine kuradile. Ja peagi sunnibki Evelyn Alanit tulema topeltkohtingule Trudyga, kelle isa talle huvi pakub.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H10:E20
Bazinga! See on telesarjast
Jake tuleb tänupühaks koju pärast Tammyst lahku minekut, kuid Tammy on peagi ukse taga ja süüdistab Jake'i oma tütrega magamises. Lisaks sellele ilmub kohale Tammy vanahärrast ekskallim, kes teda tagasi tahab.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H10:E21
Veel üks öö Neil Diamondiga
Lyndsey jahmatab Alanit uudisega, et jätab ta maha, kuid Alan keeldub seda endale tunnistamast. Kui Alan avastab, et Lyndsey käib nüüd Nickiga, asub ta nende järel nuhkima.
Duo 5
Duo 5
H2:E23
Tüli majas
Kui Evelyn kuuleb, et Jake veetis terve puhkuse teiste vanavanemate juures, kaupleb ta poisi terveks õhtuks enda juurde. Alan on kahtlev, kuid baaris võrkpallinaiskonnaga õlut juues läheb Jake peagi meelest.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H2:E24
Kas lõhnab naljakalt?
Charlie seksib noore naisega teadmata, et tollel on vanem abikaasa. Jake peab koolis kirjeldama oma nädalavahetust ja meenub nii mõndagi pikantset.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H10:E22
Minu kurvikas Vidalia
Alan on lahkuminekust ikka masenduses ja Walden saadab ta totaalsele muutmisele. Pärast seda kohtubki Alan pisut jabura blondiini Meghaniga, kellel on 92-aastane koomas abikaasa Victor.
Duo 5
H10:E23
Lehmad, teid lükatakse külili
Jake tuleb koju ja teatab, et saadetakse aastaks Jaapanisse. Seega on temal ja Alanil viimane võimalus sõita Suure Kanjoni äärde isa-poja reisile. Walden käib samal ajal 22-aastase blondiiniga, kuid avastab, et on rohkem huvitatud tüdruku vanaemast.
Duo 5
H3:E1
Nädalavahetus Bangkokis
Charlie hoiab nädalavahetusel Jake'i, kuid nende plaanid ei kattu. Algab vägikaikavedu ja algul tundub, et Jake'i tahe jääb peale, kuid kõik kaardid pole veel laual.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H3:E2
Direktor Gallagheri lesbiarmuke
Jake on joonistanud koolis suurte rindadega koolikaaslast ja Alan kutsutakse välja. Charlie on senikaua nõus Alani töö juures kõnedele vastama ja palkab tööle "massööri".
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE