Kaks ja pool meest
E-R 19:05 · Kordus E-P

Üheksa Emmyga pärjatud ja kahele Kuldgloobusele kandideerinud komöödiasari räägib meestest, naistest, seksist, kohtingutest, lahutustest, üksikvanematest, ebatavalistest peredest, rahast ja kõige olulisemast – armastusest.


Alan (Jon Cryer) ja Jake on saanud Charlie maja uue omanikuga Walden Schmidtiga (Ashton Kutcher) headeks sõpradeks.

Kümnendal hooajal teeb Walden oma elu suurima otsuse – ta kosib oma tüdruksõber Zoey. Mida ta aga ei oska oodata on see, et naine petab teda teisega ja mingit pulma siit ei tule. Kuigi Alanil ja Lindseyl (Courtney Thorne-Smith) tundub kõik ülesmäge minevat, otsustab Lindsey teha lõpu nende kolmeaastasele suhtele. Alan ja Walden on murest murtud ja depressioonis, see aga tähendab uusi naisi ja seiklusi kummagi ellu. Samal ajal hakkab Jake, kes on küll sõjaväes kuid teeb oma isale ikka aeg ajalt üllatusvisiite, käima endast 17 aastat vanema naisega kellel on kolm last. Kui ta aga ühel päeval oma küpset kallimat tema tütrega petab, saab ka see suhe sule sappa. Ja siin nad jälle on: kolm vaba ja vallalist meest oma parimais aastais.
 

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2014
  • OsadesJon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
H12:E2
Tibibaar Ibizas
Kui Walden palub Alanil varalahususe lepingu sõlmida, on Alan nii solvunud, et kahtleb, kas tahab ikka abielluda. Waldeni ja Alani emad on teatest vapustatud, kuid Waldenil on pulmadega tõsi taga.
Duo 5
H12:E3
Glämpimine jurtas
Alan ja Walden kohtuvad sotsiaaltöötajaga, et lapsendamist arutada ja veenvat paarikest mängida. Lyndsey on tagasi pärast 60 päeva võõrutusel ja tahab jälle Alaniga koos olla. Mõistagi saabub ta külla just sotsiaaltöötaja külaskäigu ajal.
Duo 5
H3:E4
Sinu hoolimatus tisside vastu
Alan pahandab Charliet, kui lubab Bertal paariks päevaks sisse kolida. Alan otsustab, et ainus võimalus on koos Jake'iga välja kolida ning suundub emaga korterit otsima. Kuid Bertal on oma salaplaanid...
Duo 6 BLT
H3:E5
Härra Väike Sõrm
Charliel tekib ootamatu probleem impotentsusega. Jake küsib Alanilt nõu tüdruku osas, kellele ta koolis meeldib.
Duo 6 BLT
H7:E20
Ma kutsusin teda Magooks
Alan püüab oma uue kallimaga hotellis intiimse öö veeta. Charlie kasutab aga uue voodipartneriga uut lähenemist.
Duo 6 EE
H7:E21
Gumby
Alan ja Jake lähevad ühisele autosõidule - Sacramentosse vana kappkella järele. Charlie laseb endale meditsiinilist marihuaanat välja kirjutada, et ta saaks magada ja Chelsea unustaks.
Duo 6 EE
H12:E4
38/62/38
Walden ja Alan kohtuvad sünnitajast ema Kathyga, rasestunud üliõpilasega, kes kaalub oma lapse neile andmist. Kathy nõustub, et on leidnud oma lapsele parimad vanemad, ja suundub haiglasse sünnitama.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H3:E6
Tere, sarviline
Charlie käib kohtamas meeletu ja kauni Isabellaga ja teda ei häiri üldsegi, et naine on satanist - kuni Isabella ähvardab Charlie meheuhkusele needuse peale panna.
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
H12:E5
Oontz. Oontz. Oontz
Walden otsustab hakata 6-aastase poisi kasuisaks, aga kahtleb oma otsuses, kui tal ei teki poisiga kohe oodatud lähedust. Appi tuleb Berta, kes on samuti kasulaps olnud.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H3:E7
Maga hästi, nöpsik
Charlie tähistab Rose'i sünnipäeva, joob end täis ja leiab end temaga kompromiteerivast olukorrast. Rose'i isa nõuab seepeale, et Charlie oma kavatsused teatavaks teeks.
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
H7:E22
See ei lõpe hästi
Kui Charlie juhiloast ilma jääb, hakkab Jake teda ringi sõidutama. Alan kavatseb osaleda Chelsea sünnipäevapeol, ehkki Charlie on selle mõtte vastu.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H8:E1
Kolm tüdrukut ja keegi Bud
Alan püüab edutult Jake'i eest varjata, et on maganud tema sõbra Eldridge'i emaga. Charlie kavatseb pärast eriti metsikut mäluauguga lõppenud ööd joomise maha jätta.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H12:E6
Alan lasi tüdruku maha
Kui Alan mõistab, et Louis peab teda lahedaks, hakkab ta Waldeni reegleid rikkuma, et see maine talle külge jääks. Pidevalt kasuperede vahel seigelnud Louis oskab aga osavalt nii Alanit kui Waldenit ümber sõrme keerata.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H3:E8
Voodoo, mida teen
Kui Charlie saab korvi kena balletiõpetaja Mia käest, püüab ta siiski Alanit veenda, et suudab Mia kohtama meelitada. Charlie suudab Jake'i balletti õppima panna, kuid poiss armub ka ise Miasse.
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
H12:E7
Seks animeeritud Ed Asneriga
Alan ja Walden tutvuvad lastega mängides kolme emaga ja Waldenil tekib ühe vastu tõmme. Alan läheb aga koos emadega tüdrukute õhtut veetma. Walden istub samal ajal haige Louisiga kodus, kuid tema õhtu tuleb seda põnevamgi.
Duo 5
Duo 5
H3:E9
Proua ja tema eriline sõber
Alani vastu tekib romantiline huvi rikkal vanemal daamil. Kuid Alan kahtleb, kas see on ikka tema jaoks midagi õiget.
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
H8:E2
Pudel veini ja suruõhuhaamer
Lyndsey kutsub Alani enda juurde elama ja Charlie teeb kõik selleks, et Alan nõustuks. Siis kohtub Alan aga Melissaga ja valetab talle, et on ikka vallaline.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H8:E3
Pudingit täis kaktus
Alan kolib Lyndsey juurde, kuid kohtub Charlie juures Melissaga edasi. Kui ta suhte Melissaga SMS-i teel lõpetab, valab too oma viha Charlie peale välja.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H12:E8
Perekond, Buble, frititud kalkun
Walden ja Alan asuvad Louisi veenma, et jõuluvana on päriselt olemas, ja palkavad selleks jõuluvana, kelle Evelyn aga kohe rajalt maha võtab. Rose ilmub taas välja ja pakub jõulude korraldamisel abi.
Duo 5
Duo 5
H3:E10
Midagi soolast ja kõverat
Alan korraldab perekonnale õhtusöögi, kui ajaleht teda kiidab, ema Evelynile see aga muljet ei avalda. Alan tõotab, et ta ei vaja enam ema ja teiste naiste heakskiitu, kuid Charliel pole sellesse usku.
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
H12:E9
Põrkab-põrkab, Lyndsey
Walden avastab, kui raske on naistega intiimsuhet alustada, kui tema kasupoeg Louis majas on. Herb küsib Alanilt, kas tohib Lyndseyga kohtama minna.
Duo 5
Duo 5
H3:E11
Jõuluvana saatanaküla
Alan hakkab käima kokanduse õpetaja Sandyga ning tema ja Charlie võtavad kaalus kõvasti juurde. Kui Alan tahaks Sandy maha jätta, siis Charlie ei luba, sest kardab tema headest toitudest ilmajäämist. Piinavaks teemaks on ka see, kas minna jõuludeks ema juurde.
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
H8:E4
Libud, libud, libud
Pärast seda, kui Alan põletas maha Lyndsey maja, peavad mõlemad Charlie juurde kolima. Charlie toob koju kurdi prostituudi.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H8:E5
Surematu Billy Joel
Alan satub masendusse, kui nädalavahetuseks üksinda jääb ja kasutab Charlie äraolekul juhust, et linna peal temana esineda. Charlie hiilib samal ajal Vegasesse iluoperatsiooni tegema.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H12:E10
Püksid, ma tulen!
Alan otsustab Waldenit aidata, et Louis temaga jääks, kui sotsiaaltöötaja avastab, et nad pole tegelikult geipaar. Selleks pole vaja teha muud, kui sotsiaaltöötajaga voodisse minna.
Duo 5
Duo 5
H3:E12
See eriline tõmme
Charlie ja Alan viivad Jake'i sõbra poole, et kahekesi vaba õhtut veeta, aga Alan rikub selle ära oma põdemisega, et Jake tahtis temast liiga hea meelega vabaneda. Charlie hakkab käima psühhiaatri juures.
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
H12:E11
Kellele lüüakse kepikella
Walden liitub lapsendajatest isade tugirühmaga ja avastab, et see on Alanile hea vaheldus. Alan magab jälle sotsiaaltöötajaga, mis pahandab Waldenit, sest Louisi lapsendamisotsus on veel tegemata.
Duo 5
Duo 5
H3:E13
Alandus on visuaalne
Keegi ei usu Charliet, et tema suhe Miaga muutub tõsiseks ja et nad on kuu aega kohtunud voodisse minemata. Kuid kui üks kohtamine teise järel lõpeb Mia ukselävel, teeb Charlie ootamatu ettepaneku.
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
H8:E6
Võlupritsi rihtimine
Charlie käib endast neli aastat vanema naisega ja sellega on raske kohaneda - eriti siis, kui ta kohtub ka 20-aastase biseksuaalse amatöörpornotähega. Alan proovib uusi kohti, kus masturbeerida.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H8:E7
Hullu Mõrra Teataja
Charlie uus kallim Michelle ehmub, kui kuuleb Charlie't kõikjal jälitavast Rose'ist. Rose teatab, et abiellub, kuid Charlie ei usu teda ja läheb kirikusse kontrollima.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H12:E12
Õllepaneeringus pettus
Kui Alan sotsiaaltöötajast lahku läheb ja jälle Lyndsey valib, on Walden mures, kuidas see Louisi lapsendamist mõjutab. Sotsiaaltöötaja korraldab taas üllatuskülaskäigu Waldeni juurde, kuid ka see lõpeb ootamatult.
Duo 5
Duo 5
H3:E14
Armastus pole pime, vaid kiiksuga
Pärast pooleteisekuulist eemalehoidmist on Charlie hakkamas, et suhe Miaga loogilise lõpuni viia. Kuid teda segavad seejuures seksihull kallim Kandi ja Mia vanemad.
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
H12:E13
Taat armastas litse
Walden kardab, et kui ta McMartinist lahku läheb, ohustab see Louisi lapsendamist. Alan kõhkleb, kui Lyndsey kutsub teda enda juurde elama.
Duo 5
Duo 5
H3:E15
Minu keel on liha
Charlie elustiil tekitab Miaga pingeid, sest Charlie ei suuda elada nii tervislikult, nagu Mia tahaks. Nii hakkab ta garaazhis suitsu tegema ja õlut jooma ning laseb Rose'il endale salaja burgereid toimetada.
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
H8:E8
Pulgakevad
Charlie keerab kihva Jake'i kohtamise ja poiss vannub kättemaksu, soovitades korraldada Evelyni sünnipäevapeo Charlie majas. Pojad otsustavad viia Evelyni kokku Charlie narkolembese apteekriga.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H8:E9
Lõbu Kesk-Aafrikas
Berta võtab mõneks päevaks töölt vabaks ja saadab enda asemel koristama Esmeralda, kes on aga nii tasemel, et Charlie ja Alan ei taha tal minna lasta. Lyndsey otsustab, et ei taha siiski oma eksmehega olla ning otsib jälle Alani üles.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H3:E16
Ergo, lantima
Alan häbeneb seda, et käib endast poole noorema naisega, ning ei julge 22-aastast Kandit Jake'i sünnipäevapeole tuua. Rose jätkab passiivselt, ent agressiivselt Charlie tagaajamist.
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
H12:E14
Ära anna pärdikule relva
Pärast lahutuspaberite allkirjastamist pakub Walden Alanile mistahes kingitust, aga Alan valib midagi egoistlikku ja ebapraktilist, mis ohustab tema suhet Lyndseyga. Alan on valmis Lyndseyle abieluettepaneku tegema, kui Walden lubab abielusõrmuse osta.
Duo 5
Duo 5
H3:E17
Väike õnnetu snautser
Charlie boikoteerib reklaamiauhindade banketti, sest on mitu aastat järjest kaotanud oma suurimale rivaalile Archie'le (Jon Lovitz). Kuid Alan, Evelyn ja Jake meelitavad Charlie nipiga kohale.
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
H8:E10
Ai-ai, ära lõpeta
Alani katse korraldada lõbus isa ja poja nädalavahetus läheb mokka. Charlie joodab venna lohutuseks täis ja teel koju pakub taksojuht neile head nõu, mida võtta ette kõikjale nina toppiva emaga.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H12:E15
Muidugi on ta surnud, I
Kui Alan asub Charlie eest honorari välja nõudma, selgub, et Charlie Harper on elus - ja seda kinnitab ka tema surma ainus tunnistaja Rose. Kas see on tõesti võimalik?
Duo 5
Duo 5
H8:E11
Vöökohast altpoolt surnud
Alanil pole raha, et Lyndseyle ilusat sünnipäevakinki osta. Ta tahab võtta raha Jake'i ülikoolifondist, sest vaevalt tahab poiss minna edasi õppima, kuid pornofilm tudengitest tekitab Jake'is taas huvi.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H12:E16
Muidugi on ta surnud, II. Sarja viimane osa!
Sarja lõpuosa meenutab Charlie Harperi elu ja ka tema arvatavat surma. Ka Jake Harper astub veel Malibu rannamajast läbi, kuid kas näha on ka Charliet?
Duo 5
Duo 5
H3:E18
Tatine kook
Alan on rahaliselt hädas, sest maksab kinni Kandi kulusid, liisides talle isegi uue auto. Charlie küll soovitab tal Kandi maha jätta, aga asjad lähevad kurjaks, kui ei jätku enam alimendiraha Judithile.
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
H3:E19
Taevane arm
Kandi kolib Charlie majja sisse, tekitades suuri pingeid. Charlie pole õnnelik, sest tal on naistega kuiv periood. Kuid siis saab Judith Kandiga suureks sõbrannaks.
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
H8:E12
Mu kutsikas on surnud
Charlie ja Courtney on seksimisest väsinud ja otsustavad lahku minna. Charlie näib seda väga üle elavat ja ta kirjutab eriti masendava lastelaulu. Ta otsustab, et on aeg jälle psühhiaatrit külastada.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H8:E13
Skunk, koer, ketshup
Lyndsey ja Charlie leiavad ühise huvi ja Alanit tabab paranoia ning ta hakkab erilise eduta nende mõlema järel luurama, kahtlustades neid enamas kui sõpruses.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H3:E20
Alatine pruutneitsi
Charlie käib kohtamas Kandi ema Mandiga. Alan on aga masenduses, sest Kandi on kolinud elama Judithi poole. Segadusse sekkub Kandi isa Andy (Kevin Sorbo).
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
H3:E21
Ja aina niiskemaks läheb
Jake'i õpetaja tahab arutada poisi huvipuudust koolis. Alan armub õpetajasse kohe platooniliselt. Charlie aitab Jake'il koolimuusikaliks valmistuda.
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
H8:E14
Jaapani allveelaevu otsimas
Rose kohtub Charlie'ga supermarketis ning Charlie mõistab, et armastab teda. Viimaks hakkab Charlie Rose'i järel luurama ja ise tema verandale ronima. Rose soovib aga oma "mehele" truuks jääda.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H8:E15
Kolm libu ja juustusteik
Alan küsib Charlie'lt 5000 dollarit laenuks, et oma praksist reklaamida. Kui Alanil õnnestub saada laenu ka Evelynilt ja Herbilt, sünnib tema peas püramiidiskeemi plaan. Charlie kohtub endiselt Rose'iga.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H3:E22
Üks kord tädi Sophie'ga
Ilus tüdruk kutsub Jake'i peole ja Charlie valgustab teda suhetes naistega. Alan mõistab, et tema kadeduse põhjuseks on see, et keegi talle omal ajal nii head nõu ei andnud.
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
H3:E23
Kähkuka poolt
Mia on linnas tagasi ja kutsub Charlie oma etendusele. Seal on tal Charlie'le ootamatu soov ja Charlie ei jää vastusooviga võlgu.
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
H8:E16
Neetud preester
Rose saab Alani sahkerdamisele jälile ja ähvardab kõigile ära rääkida. Kuid siis saab Alan teada, et Rose'i "abikaasa" on mannekeen ja saab ise raha välja pressima hakata. Charlie ja Rose sõidavad Pariisi nädalavahetust veetma.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H9:E1
Väga meeldiv, Walden Schmidt
Algaval hooajal on sarjas kõik teisiti, sest Charlie on surnud ja Alan on sunnitud rannamajast välja kolima, kuna ei suuda selle laenu maksta. Siis aga ilmub välja kiiksuga miljardär Walden Schmidt, kelle enesetapukatse ebaõnnestub otse maja ees rannas. Kahe murtud südamega mehe vahel tekib sõprussuhe ja Schmidt on valmis maja ära ostma.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H3:E24
Püstoliga hermafrodiit
Charlie ja Mia valmistuvad pulmadeks, kuid nednde vanemate kohtumine muudab elu põrguks. Rose'il on kavas huvitavad vastumeetmed. Kas Alan ja Jake peavad nüüd välja kolima?
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
H4:E1
Töö Caligula heaks
Charlie peab tegelema segadusega, mille on tekitanud tema ärajäänud pulmad ja Alani uus naine. Alanit saadab Las Vegases edu, kuid peagi on tal Charlie'le uudiseid.
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
Duo 6 BLT
H9:E2
Piiluaukude sõbrad
Walden kolib Charlie vanasse majja ja Alan kolib Evelyni juurde. Kuid siis kutsub Walden Alanit rannamajja tagasi, et aidata Waldeni naine Bridget tagasi meelitada.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H9:E3
Suured tüdrukud ei loobi toitu
Alan on sunnitud Waldeni juures elades Jake'iga tuba jagama. Waldeni kohting Bridgetiga ei lähe plaanipäraselt, aga Judith on valmis teda kohe lohutama.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE