Kaks ja pool meest
E-R 19:05 · Kordus E-P

Üheksa Emmyga pärjatud ja kahele Kuldgloobusele kandideerinud komöödiasari räägib meestest, naistest, seksist, kohtingutest, lahutustest, üksikvanematest, ebatavalistest peredest, rahast ja kõige olulisemast – armastusest.


Alan (Jon Cryer) ja Jake on saanud Charlie maja uue omanikuga Walden Schmidtiga (Ashton Kutcher) headeks sõpradeks.

Kümnendal hooajal teeb Walden oma elu suurima otsuse – ta kosib oma tüdruksõber Zoey. Mida ta aga ei oska oodata on see, et naine petab teda teisega ja mingit pulma siit ei tule. Kuigi Alanil ja Lindseyl (Courtney Thorne-Smith) tundub kõik ülesmäge minevat, otsustab Lindsey teha lõpu nende kolmeaastasele suhtele. Alan ja Walden on murest murtud ja depressioonis, see aga tähendab uusi naisi ja seiklusi kummagi ellu. Samal ajal hakkab Jake, kes on küll sõjaväes kuid teeb oma isale ikka aeg ajalt üllatusvisiite, käima endast 17 aastat vanema naisega kellel on kolm last. Kui ta aga ühel päeval oma küpset kallimat tema tütrega petab, saab ka see suhe sule sappa. Ja siin nad jälle on: kolm vaba ja vallalist meest oma parimais aastais.
 

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2012
  • OsadesJon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
Suudelda Abe Lincolni
Charlie peab valima oma uue pruudi Lydia ja Berta vahel, sest naised ei saa omavahel üldse läbi. Alan üritab müüa kalli korteri, mille nad Kandiga ostsid, aga Kandi üritab teda eksiteele viia.
Duo 6 EE
Pähklid ja Demerol
Charlie sooviks jõuluõhtu oma kaaslasega kahekesi veeta, aga kutsumata sõpru ja sugulasi sajab sisse uksest ja aknast. Evelyn üritab Charlie uue suhte kiiremas korras purustada, segadust külvavad ka Charlie kaaslase ema ja Judithi uus kallim.
Duo 6 EE
Lammaste kohitsemine Montanas
Kui Berta avastab, et Alan on salamisi tema tütre Naomiga kohtamas käinud, ootab Alan suuri pahandusi. Aga Berta reaktsioon on üllatavam ja hullem, kui Alan oskas aimatagi.
Duo 6 EE
Ära muretse, kihutaja
Jake räägib, et kuuleb pidevalt Judithit ja tema uut kallimat seksimas ning tal on oma teooria, miks Judith voodis pidevalt juhtnööre jagab. Jake'i paljastus meenutab Charlie'le midagi, millest vaid Rose saab aidata tal üle saada.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Sel suvel vorst, mitte salaami
Charlie õpib tundma oma uut naabrit Danielle'i (Brooke Shields) ja avastab, et tollel on Alaniga ühiseid huvisid. Kui Alanil ja Danielle'il hakkab asi kuumaks minema, muutub Charlie aga armukadedaks ja püüab neid jälle lahku viia.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Minu neetud jälitaja
Rose teatab, et kolib Londonisse, ja see äratab Charlie's kummalisi tundeid. Alan üritab neti teel naist leida ja tulemused on ettearvamatud. Pärast enda kirjelduse ilustamist kohtub ta samavõrd ilustatud kirjeldusega naisega.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Ka noortel on röga
Charlie seksikas kaaslane meelitab ta uude klubisse ja ka Alan tuleb sinna koos sõbraga. Nii Alanit kui Charlie't tabab peol üllatus, sest neid peetakse seal vanakesteks. Õnneks on kohal ka Donna (Morgan Fairchild), kes aitab Charlie tuju tõsta.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Ma ainult magasin kommuga
Pärast järjekordset tüli eirab Evelyn mõlemat poega mitu nädalat. Alan ja Charlie avastavad, et ema suhtleb nüüd uute tuttavatega, muuhulgas kahe mehe ja poisiga, kes tunduvad kahtlaselt tuttavad.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Tissilinnas ei saja
Jake hakkab katma seinu seksikate naiste plakatitega ja Alan mõistab, et ta poeg hakkab täiskasvanuks saama. Ta üritab Jake'i lapsepõlve viimaseid hetki veel täie ette kasutada. Kandi alustab karjääri näitlejana.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Sile nagu Keni nukk
Judithi ja Herbi pulmade lähenedes suhtleb Charlie tihedamini Herbi vaimuka õe Myraga. Judith annab Charlie'le karmi korralduse, et ta Myraga enam ei flirdiks ega kohtuks.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Tädi Myra pissib harva
Charlie jätkab oma flirti Myraga, kuid lisaks Judithi halvakspanule ootab teda üllatus ka Myra poolt, kui ta avalikult tunnistab, et naine talle meeldib.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Kinni kleebitud ja kaunis
Kui Alani tugirühma liige Greg tunnistab, et on gei, hakkab Charlie kahtlustama, et Greg on Alanist sisse võetud. Jake ei taipa kuidagi, et Gregi noor tütar flirdib temaga.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Söödakott
Charlie kutsub Jake'i hipodroomile ja teda saadab seal edu. Alan ei pääse ARK-i külastades pikkadest piinadest.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Sipelgaõgijad on kentsakad
Charlie uue tüdruku lööb üle noor ja kena Fernando (laulja Enrique Iglesias), kes on tulnud Charlie poole remonti tegema. Jake avastab üllatusega, et peab halbade hinnete pärast suvekoolis käima.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H4:E96
Prostituudid ja jäätis
Evelyni uus kallim Teddy (Robert Wagner) kutsub Alani ja Charlie eralennukiga Las Vegasesse. Vendades tekitab see hulgaliselt isaprobleeme.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H5:E97
Suured linnud, ämblikud ja ema
Jake'il on aeg minna edasi õppima keskkooli ning Alan ja Charlie valmistavad teda selleks ette, kuid Alani meenutused pole just julgustavad. Charlie't vaevab kummaline sügelus, mis nõuab täit tähelepanu.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H5:E98
Meediatuba/katakomb
Charlie reageerib kummaliselt pärast emaga õhtu veetmist. Alani uus huviobjekt reageerib kummaliselt pärast temaga seksimist.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H5:E99
Muutused
Charlie'l saab kõrini tobedate naistega käimisest ning ta lubab Alanil tutvustada endale intelligentset kohtunikku Lindat. Kahjuks suudab Charlie õhtusöögil nii halvasti käituda, et Linda ei taha teda enam nähagi.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H5:E100
Hästi varustatud linn
Charlie on lähedal sellele, et suhe Lindaga uuele tasandile viia, kuid igal sammul vaatab talle vastu Rose'i nägu, kuigi too on juba Inglismaale kolinud.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Ma siiski tahan piima
Walden palkab Michael Boltoni, et Zoeyle tema sünnipäeval abieluettepanek teha, kuid saab ootamatult korvi. Kurvastusest kaalub ta, mida oma eluga peale hakata.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
Suur koerajurakas
Walden on pärast Zoeyst lahkuminekut kergesti ärrituv ning võtab Alani, Robini ja äripartner Billy kallal. Siis aga haub ta juba Zoeyle kättemaksuplaani suure koera näol.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H5:E101
Kassile lestad jalga
Charlie peab nuputama välja võimalusi, kuidas lõbustada Linda 4-aastast poega. Alanist saab inimkatsejänes ja ta hakkab tablette katsetama.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H5:E102
Aita issil varbaküüs leida
Lindal on piinlik avalikus kohas koos Charlie'ga viibida. Jake hiilib salaja kontserdile, mille Alan rangelt ära keelas.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Neli palli, kaks kurikat ja üks kinnas
Alan ja Lyndsey otsustavad proovida kolmekat - esimene kord Waldeniga ja teine kord Alani valitud naisega. Walden on valmis osalema, kuid Lyndsey pöörab voodis talle liigselt tähelepanu.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
Sa tead, mille eest pulgakomm on
Walden tunneb ennast vanana, kui arvab, et sõber Missi lööb talle külge - kuid avastab siis, et Missi püüab teda hoopis oma emaga kokku viia. Jake saab sõjaväest nädalavahetuseks koju ja armub kohe Mississe.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H5:E103
Nahkvarustus on külalistetoas
Alan ja Charlie lähevad kausi pärast tülli ning Alan ja Jake kolivad Evelyni juurde. See ei meeldi eriti Evelyni kallimale Teddyle.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H5:E104
Kas leidub ka pr Vahvel?
Charlie avastab, et lastele lauljana teenib palju raha ja saab vallalistele emadele külge lüüa. Kuid samas peab ta üle saama suure publiku ees esinemise hirmust.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Amsterdamis on sellel teine nimi
Alan, Lyndsey ja Walden kohtuvad väljas õhtust süües Zoey ja tema kaaslase Peteriga. Lohutuseks püüab Lyndsey viia Waldeni kokku oma sõbrannadega, kuid kõik katsed äparduvad ja Walden otsustab vallaliseks jääda.
Duo 5
Duo 5
Tuhkrud, rünnake!
Walden kutsub Rose'i enda juurde elama. Siis aga helistab Zoey, kes on valmis katkenud suhet lappima. Kui Walden sellest Rose'ile räägib, on sellel kurvad tagajärjed.
Duo 5
Duo 5
Kingad, mütsid, purgikaaned
Pärast Evelyni ja Teddy kihlumist püüab Charlie hoida eemale Teddy tütrest, kuid mitte eriti õnnestunult. Selgub, et Teddy hoiatust eemale hoida oleks tulnud tõsiselt võtta.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Umbes nagu nekrofiilia
Alan saab teada, et Charlie lõi keskkooliajal tema pruudi üle ja otsustab nüüd samaga vastata.
Duo 6 EE
Duo 6 EE