Kaks ja pool meest
E-R 19:05 · Kordus E-P

Üheksa Emmyga pärjatud ja kahele Kuldgloobusele kandideerinud komöödiasari räägib meestest, naistest, seksist, kohtingutest, lahutustest, üksikvanematest, ebatavalistest peredest, rahast ja kõige olulisemast – armastusest.


Alan (Jon Cryer) ja Jake on saanud Charlie maja uue omanikuga Walden Schmidtiga (Ashton Kutcher) headeks sõpradeks.

Kümnendal hooajal teeb Walden oma elu suurima otsuse – ta kosib oma tüdruksõber Zoey. Mida ta aga ei oska oodata on see, et naine petab teda teisega ja mingit pulma siit ei tule. Kuigi Alanil ja Lindseyl (Courtney Thorne-Smith) tundub kõik ülesmäge minevat, otsustab Lindsey teha lõpu nende kolmeaastasele suhtele. Alan ja Walden on murest murtud ja depressioonis, see aga tähendab uusi naisi ja seiklusi kummagi ellu. Samal ajal hakkab Jake, kes on küll sõjaväes kuid teeb oma isale ikka aeg ajalt üllatusvisiite, käima endast 17 aastat vanema naisega kellel on kolm last. Kui ta aga ühel päeval oma küpset kallimat tema tütrega petab, saab ka see suhe sule sappa. Ja siin nad jälle on: kolm vaba ja vallalist meest oma parimais aastais.
 

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2014
  • OsadesJon Cryer, Ashton Kutcher, Angus T. Jones
H8:E16
Neetud preester
Rose saab Alani sahkerdamisele jälile ja ähvardab kõigile ära rääkida. Kuid siis saab Alan teada, et Rose'i "abikaasa" on mannekeen ja saab ise raha välja pressima hakata. Charlie ja Rose sõidavad Pariisi nädalavahetust veetma.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H1:E1
Charlie on lustlik naistemees, Alan tema alati murelik vend ja laiskvorst Jake on Alani koolipoisist poeg. Need kaks ja pool meest kolivad olude sunnil ühe katuse alla, sest Alani naine Judith viskab tuhvlialusest abikaasa kodust välja.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H12:E8
Perekond, Buble, frititud kalkun
Walden ja Alan asuvad Louisi veenma, et jõuluvana on päriselt olemas, ja palkavad selleks jõuluvana, kelle Evelyn aga kohe rajalt maha võtab. Rose ilmub taas välja ja pakub jõulude korraldamisel abi.
Duo 5
Duo 5
H12:E9
Põrkab-põrkab, Lyndsey
Walden avastab, kui raske on naistega intiimsuhet alustada, kui tema kasupoeg Louis majas on. Herb küsib Alanilt, kas tohib Lyndseyga kohtama minna.
Duo 5
Duo 5
H12:E10
Püksid, ma tulen!
Alan otsustab Waldenit aidata, et Louis temaga jääks, kui sotsiaaltöötaja avastab, et nad pole tegelikult geipaar. Selleks pole vaja teha muud, kui sotsiaaltöötajaga voodisse minna.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H12:E11
Kellele lüüakse kepikella
Walden liitub lapsendajatest isade tugirühmaga ja avastab, et see on Alanile hea vaheldus. Alan magab jälle sotsiaaltöötajaga, mis pahandab Waldenit, sest Louisi lapsendamisotsus on veel tegemata.
Duo 5
Duo 5
H1:E2
Suured tõprad
Charlie ei oska Jake'i kuidagi kasvatada ning otsustab rakendada eiramise taktikat. Tulemuseks on aga kajakaid täis tuba. Alanit üllatab Judith, kui ta läheb tagasi koju vihmuteid parandama.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H1:E3
Teel põrguväravasse
Alani katse korraldada lõbus isa ja poja nädalavahetus läheb mokka. Charlie joodab venna lohutuseks täis ja teel koju pakub taksojuht neile head nõu, mida võtta ette kõikjale nina toppiva emaga.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H12:E12
Õllepaneeringus pettus
Kui Alan sotsiaaltöötajast lahku läheb ja jälle Lyndsey valib, on Walden mures, kuidas see Louisi lapsendamist mõjutab. Sotsiaaltöötaja korraldab taas üllatuskülaskäigu Waldeni juurde, kuid ka see lõpeb ootamatult.
Duo 5
Duo 5
H12:E13
Taat armastas litse
Walden kardab, et kui ta McMartinist lahku läheb, ohustab see Louisi lapsendamist. Alan kõhkleb, kui Lyndsey kutsub teda enda juurde elama.
Duo 5
Duo 5
H1:E4
Shokolaadilaul
Charlie koristaja Berta läheb töölt ära ja selgub, et temata on elu ilmvõimatu. Alan ei suuda Berta rolli täita ja saadetakse teda tagasi meelitama. Charlie peab samal ajal panema Jake'i valmis tema ema tulekuks, sest kavas on õhtusöök vanematega.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H1:E5
Küüru pole vaja
Charlie viib Jake'i vastumeelselt jalgpalli mängima, ent leiab sealt endalegi üllatuseks eest hulganisti seksikaid emasid. Charlie leiab endale kohtingu, Alan aga satub kahe ema vahelisse tulle.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H12:E14
Ära anna pärdikule relva
Pärast lahutuspaberite allkirjastamist pakub Walden Alanile mistahes kingitust, aga Alan valib midagi egoistlikku ja ebapraktilist, mis ohustab tema suhet Lyndseyga. Alan on valmis Lyndseyle abieluettepaneku tegema, kui Walden lubab abielusõrmuse osta.
Duo 5
Duo 5
H12:E15
Muidugi on ta surnud, I
Kui Alan asub Charlie eest honorari välja nõudma, selgub, et Charlie Harper on elus - ja seda kinnitab ka tema surma ainus tunnistaja Rose. Kas see on tõesti võimalik?
Duo 5
Duo 5
H1:E6
Lendahvide kuningas
Alan ja Jake peavad lohutama Evelyni, kelle uus kavaler on ta maha jätnud. Charlie annab Jake'ile õppetunde, kuidas vastata naiste telefonikõnedele.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H1:E7
Huvi mõlema vastu
Charlie kaunis sõber Cindy käib tihti tema pool dushi all ning saab ootamatult hästi sõbraks Judithiga. Alan kahtlustab, et nende vahel on midagi enamat.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H8:E14
Jaapani allveelaevu otsimas
Rose kohtub Charlie'ga supermarketis ning Charlie mõistab, et armastab teda. Viimaks hakkab Charlie Rose'i järel luurama ja ise tema verandale ronima. Rose soovib aga oma "mehele" truuks jääda.
Duo 6 EE
H8:E15
Kolm libu ja juustusteik
Alan küsib Charlie'lt 5000 dollarit laenuks, et oma praksist reklaamida. Kui Alanil õnnestub saada laenu ka Evelynilt ja Herbilt, sünnib tema peas püramiidiskeemi plaan. Charlie kohtub endiselt Rose'iga.
Duo 6 EE
H12:E6
Alan lasi tüdruku maha
Kui Alan mõistab, et Louis peab teda lahedaks, hakkab ta Waldeni reegleid rikkuma, et see maine talle külge jääks. Pidevalt kasuperede vahel seigelnud Louis oskab aga osavalt nii Alanit kui Waldenit ümber sõrme keerata.
Duo 5
H12:E7
Seks animeeritud Ed Asneriga
Alan ja Walden tutvuvad lastega mängides kolme emaga ja Waldenil tekib ühe vastu tõmme. Alan läheb aga koos emadega tüdrukute õhtut veetma. Walden istub samal ajal haige Louisiga kodus, kuid tema õhtu tuleb seda põnevamgi.
Duo 5
H12:E16
Muidugi on ta surnud, II. Sarja viimane osa!
Sarja lõpuosa meenutab Charlie Harperi elu ja ka tema arvatavat surma. Ka Jake Harper astub veel Malibu rannamajast läbi, kuid kas näha on ka Charliet?
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H9:E1
Väga meeldiv, Walden Schmidt
Algaval hooajal on sarjas kõik teisiti, sest Charlie on surnud ja Alan on sunnitud rannamajast välja kolima, kuna ei suuda selle laenu maksta. Siis aga ilmub välja kiiksuga miljardär Walden Schmidt, kelle enesetapukatse ebaõnnestub otse maja ees rannas. Kahe murtud südamega mehe vahel tekib sõprussuhe ja Schmidt on valmis maja ära ostma.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H1:E8
25 pubekat
Alan ja Judith lähevad koolinäidendit korraldades tülli ja Charlie peab terve klassitäie jõnglastega üksi tegelema. Tuleb välja, et tal on nende seas lööki.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H1:E9
Esimene etapp
Charliele meeldib uus tüdruk Wendy, aga ka Jake saab temaga heaks sõbraks. Ta hakkab pelgama, et Wendy loodab nende suhtest midagi enamat.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H9:E2
Piiluaukude sõbrad
Walden kolib Charlie vanasse majja ja Alan kolib Evelyni juurde. Kuid siis kutsub Walden Alanit rannamajja tagasi, et aidata Waldeni naine Bridget tagasi meelitada.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H9:E3
Suured tüdrukud ei loobi toitu
Alan on sunnitud Waldeni juures elades Jake'iga tuba jagama. Waldeni kohting Bridgetiga ei lähe plaanipäraselt, aga Judith on valmis teda kohe lohutama.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H1:E10
Head tänupüha
Charlie kuuleb, et tema lemmik endine kallim Lisa abiellub ning üritab talle tõestada, et on nüüd parem pereisa kui Lisa kihlatu. Ta korraldab enda pool suure tänupühaõhtusöögi.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H1:E11
Alan Harper, kiropraktik
Alan saab aru, et on viimane aeg end totaalselt muuta, kui juba Jake ütleb, et ta lahe välja ei näe. Kuid uue imago valimine tekitab suure tüli.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H9:E4
Üheksa võlusõrme
Walden otsustab, et on aeg hakata otsima uut naist oma ellu. Ta kohtub baaris Courtneyga, kuid Alan teab, et tegu on petisega. Ta asub koos Bridgetiga Waldeni silmi avama.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H9:E5
Hiigelkass, churro käes
Alan avastab, et Lyndsey on mänginud pornofilmis, ja otsustab aususehoos ka kõik enda saladused üles tunnistada. Walden küpsetab koos Bertaga kanepikooke ja korraldab Alani lohutamiseks peo.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H1:E12
Cameli filtrid ja feromoonid
Charlie koristaja Berta toob majja oma seksika ja mässumeelse 16-aastase tütre, kellesse Jake kohe armub. Ka Charliel ja Alanil on tegemist, et oma huvi vaka all hoida.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H1:E13
Sarah'le meeldib Alan
Charlie tahab meeletult minna kohtama seksika naisega, kuid selleks on vaja meelitada kaasa Alan kohtuma tema õega. Alan on esialgu vastu, kuid avastab siis, kui kena õega on tegemist.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H9:E6
Kükita ja tudise
Walden saab lahutuspaberid kätte ja otsustab Bridgeti oma elust välja lõigata ning New Yorki kolida. Alan saadab Waldeni seepeale Charlie kunagise psühhiaatri juurde. Hiljem kohtuvad nad baaris lesbipaariga ja Walden asub neid võrgutama.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H9:E7
Need vinged Jaapani tualetid
Pangast teatatakse, et Charlie'l oli seal hoiulaegas. Selles olnud päevik aitab Alanil oma venda uue nurga alt näha. Jake saab endale keemias järeleaitamisõpetaja Megani, kes on huvitatud Waldenist.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H1:E14
Hüäänid on liig
Charlie avastab, et tal on kõik laenud maksmata, sest raamatupidaja ei saa asjadega hakkama. Samas on tal raske oma luksuslikust elustiilist loobuda ning emalt raha laenamine näib suisa võimatu.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H1:E15
Hull tibi
Charlie ja Alan tutvuvad Frankie, seksika, ent pealtnäha püstihullu naisega. Alan armub temasse silmapilk ja ka Charlie pole päris tundetu.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H9:E8
Aitäh vahekorra eest
Walden hakkab laulma Charlie loodud kõlle ja müüb maha tema klaveri, mis ajab Alani kurvastusest kohalikku baari. Seal ilusa naisega kohtudes hakkab Alan järsku Charlie kombel käituma ja sama tõhusalt naistele külge lööma.
Duo 5
Duo 5
H9:E9
Frodo fotod
Alan vabaneb vaimuhaiglast ja kuuleb kohe Jake'i uudist, et ta saab Meganiga lapse. Lisaks selgub, et Lyndsey on nüüd Waldeniga koos ja maksuamet tahab Alanilt 80 000 dollarit.
Duo 5
Duo 5
H1:E16
See oli sülg, Alan
Frankie selgitab vendadele, miks ta on otsustanud peitu pugeda. Mõlemad vennad on temast huvitatud ja Frankie valik langebki ühele neist.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H1:E17
Sõid hamburgerit, mütsid peas
Charlie solvub, kui Alan valib enda ja Judithi surma puhuks Jake'i hooldajateks hullud sugulased. Kui Jake'iga õnnetus juhtub, teab Charlie, et ta peab end tõestama.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H1:E18
Vana kallim
Charlie kohtub vana kallimaga, kes kunagi vahelduseks ise Charlie maha jättis. Kuid suure üllatusena on naisest vahepeal saanud mees, kes lööb külge Charlie emale.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H1:E19
Garderoobi mäletan, sind mitte
Judithi seksikas õde tuleb Jake'i sünnipäevale ja Alan palub, et temaga kunagi garderoobis seksinud Charlie viisakalt käituks. Evelyn unustab aga, mida laste sünnipäevapeol serveerida ja pidutseb enda moodi.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H1:E20
Ma võin väljas pimedas pissida
Jake'is saab muusik, kes kitarril süngeid meloodiaid tinistab. Kõik püüavad teda vahelduva eduga rõõmustada, kuid vilja see ei kanna.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H1:E21
Ei mingit nuuskimist
Alan viib Charlie kohtuma oma seksika lahutusadvokaadiga, sest Judith pelgab, et Charlie mõjub Jake'ile halvasti. Charlie ja Laura vahel tekib kohe suhe ja tingimused sobivad Charliele.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H1:E22
Mu arstil on lehmanukk
Alan nõustub Judithiga nõudmisega Jake igal nädalal psühholoogi juurde viia "nagu kõik vanemad seda teevad". Seal selgub aga, et temalgi on probleeme unes kõndimisega.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H1:E23
Nagu pühvel
Kui Jake hakkab Judithi sõbrannade kuuldes pilduma Charlie seksistlikke märkusi, otsustavad naised, et poisil pole seal hea elada. Charlie peab vaeva nägema, et oma vennapoeg tagasi saada.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H1:E24
Kas sa tunned mu sõrme?
Üks Charlie paljudest naistest kahtlustab, et on rase. Alanil on probleemile lahendus - vasektoomia. Charlie arstil on aga teistsugused ideed...
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H2:E1
Hoia eemale, Mary Poppins
Alan solvub, kui Charlie ta sõprade tulekuks kodust välja saadab. Ka tema enda vanad sõbrad on hõivatud, sest Judith on enda pool peo korraldanud. Ainult Rose üritab Alanit lohutada.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H2:E2
Naudi küüslaugupalle
Alan otsustab minevikust üle olla ja tagastab Judithile keraamilise kaelkirjaku, kuid leiab oma vanast kodust eest Judithi uue kallima.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H2:E3
Segased suhted
Jake arvab, et näeb und, kui näeb oma kurja õpetajat Charlie köögis poolalasti. Charlie üritab temaga suhte katkestada, kuid tagajärjed on halvad mõlemale.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE